667 MHz ile 800 MHz RAM Birlikte Çalışır mı?

Yer
Eskişehir Odunpazarı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Benim bilgisayarımda 667MHZ ram var. Babama 1 tane aynı özelliklerde RAM alır mısın dedim. Aldığı RAM'in tek farkı 800MHz. Acaba bir arada çalışır mı düzgün bir şekilde? En azından 800MHz olan 667MHz hızında çalışır mı? Ben dedim aynı hızda olsun diye. Hatta mesaj attı 800 olanı var alayım mı demiş alma dedim ama almış. Ordaki adam çalışır diyor. Sizce dediğim gibi çalışırlar mı?

Çarşıya gidiyom bakem. Değiştircem artık. Başka alıncaklarda var. Bitmiyor bu pclerinde derdi. Konu kapatılabilir.

800MHZ ile takas ettim.

Son zamanlarda laptop ile alakalı sorular sordum. Sonunda bitti. Şuan tek eksik 1 tane vida artı. 1 tane vida yere düştü kapağı tutan bir vida idi. Klavyeyi tam olarak bağlayamadım. O yüzden bütün tuşlar çalışmıyor. Aldığım 1 tane RAM de çalışmadı. Yarın aldığım yere gidip hem klavyeyi hemde RAMi haledicem. Bu soru kapatılabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı