6750 XT sisteme kasa ve PSU önerisi

olympos26

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, güncel olarak çok eski model olan poseidon 310 700W kullanmaktayım fakat 6750 XT siparişi verdim. Ekran kartı maalesef sığmıyor :) aşağıdaki parçalara uyumlu olacak kasa ve tercihen 750W PSU önerebilir misiniz?
Ekran kartı: XFX Speedster MERC 319 6750 XT.
  • Ryzen 5 5600.
  • Crucial Ballistix 16 GB CL16.
  • MSI B550-A Pro AMD AM4 DDR4 ATX.

Bütçe: 2000-2500 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe 3K olabilir mi?

Psu olarak bunu önerebilirim fakat, Kasa maalesef bulamadım fiyatınıza göre düzgün bir şey. Bütçe 3K olabiliyorsa,

Son düzenleme:
Maalesef hocam toplamda bu ikisi 4000 yapıyor zaten en fazla 2.500 2.750 arasına çıkabilirim tüm parçaları daha yeni aldığım için.
Psu 1.5K idi. Sanırım indirimdeydi tam 3K yapıyordu şansızına :(

Maalesef hocam toplamda bu ikisi 4000 yapıyor zaten en fazla 2.500 2.750 arasına çıkabilirim tüm parçaları daha yeni aldığım için.
Yani 2750 Max ise, FSP 750w 80b+ önerebilirim. o 1K kasa da 1.5k toplamda 2.5 2.6 ya denk geliyor.

Teşekkürler hocam bayrama doğru kesin alacağım göz önünde bulundururum.
Bu kasa nasıl bir fikriniz var mı 6750 XT ile uyumlu olur mu?

Teşekkürler hocam bayrama doğru kesin alacağım göz önünde bulundururum.
Bu kasa nasıl bir fikriniz var mı 6750 XT ile uyumlu olur mu?
Airflow bir kasa tercih edin. Aşağıdaki kombinasyonu yapabilirsiniz.

Aerocool Airhawk Duo
Sharkoon SS-COOLZERO-750 750W 80+ Gold

Sharkoon PSU'yu çok öneriyorlar hocam aklimda bu vardı PSU olarak. Fakat kasa 358 mm derinliğe sahip sizce ekran kartına ve diğer bileşenlere uyumlu olur mu,
Sharkoon PSU ve bu Dark maximayı mı tercih ederdiniz yoksa aerecool Airhawk daha mı mantıklı?

Sharkoon PSU'yu çok öneriyorlar hocam aklimda bu vardı PSU olarak. Fakat kasa 358 mm derinliğe sahip sizce ekran kartına ve diğer bileşenlere uyumlu olur mu,
Sharkoon PSU ve bu Dark maximayı mı tercih ederdiniz yoksa aerecool Airhawk daha mı mantıklı?

Rahat rahat yetiyor. Ürün tercihini size bırakıyorum. Birbirlerine yakın kasalar. Ucuza göre de hareket edebilirsiniz.

Geri
Yukarı