68 puan fark olan liseye geçiş yapılabilir mi?

Kargaşa

Hectopat
Yer
Ankara
İstediğim okulun bölümünde tam 7 kontenjan boşluk var. 10. sınıfta denemeyi düşünüyorum fakat not farkı çok fazla gibi. Arkadaşım girersin diyor 7 kontenjandan alırlar diyor? Benim notum 310, onların okulunun ki 378.

İstediğim okulun bölümünde tam 7 kontenjan boşluk var. 10. sınıfta denemeyi düşünüyorum fakat not farkı çok fazla gibi. Arkadaşım girersin diyor 7 kontenjandan alırlar diyor? Benim notum 310, onların okulunun ki 378.

Hayır olmuyor kendim denedim.

Sevgili arkadaşlar e-Okul sistemi taban puanının altındaki öğrencilerin başvuru yapmasını engelliyor.

Hocam şöyle diyeyim okulda kontenjan yok 1 2 puan fark olmasına rağmen biraz daha öğrencinin gitmesi gerekiyor 20 puan ve altı ise(müdürün insafiyetine bağlı) puan farkın müdürü ikna edebilirsen nakil aldırabiliyorsun fakat dediğim gibi e-Okul'dan değil dilekçeyle müdürle konuşman lazım fakat imkansız gibi görünüyor.

Geri
Yukarı