6900XT ekran kartı için model önerisi

Tetsu

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. İsinma sorunu yaşamayacağim, performansi saglam 20-22K arası alabilecegim 6900XT ekran karti ariyorum.

Bu üç modelden başka pek bir seçeneğiniz yok gibi hocam STRIX modeli sıvı soğutma şeklinde mevcut onunda fiyatı tuzlu biraz.

Bu attıklarım XTXH modeldir yani 2900 MHz'yi görecektir. Diğer arkadaşların attığı gibi XTXH olmayan versiyon (Gaming Z Trio hariç) ile 2550-2600 MHz'yi görebilirsiniz en fazla. Bütçeniz yetiyorsa kesinlikle XTXH tercih edin.

Şahsen EKWB olanı alıp custom soğutma yapardım ancak uğraşmak istemiyorsanız Gaming Z Trio en temizi şu anda. 2850-2900 MHz'yi rahat görecektir.

Bunu mu alayim şimdi. Birini alacağım artik. İsinmasin, saçma sapan problemler cikarmasin yeter :)
Bu attıklarım xtxh modeldir yani 2900 MHz'yi görecektir. Diğer arkadaşların attığı gibi xtxh olmayan versiyon (Gaming Z Trio hariç) ile 2550-2600 MHz'yi görebilirsiniz en fazla. Bütçeniz yetiyorsa kesinlikle xtxh tercih edin.

Şahsen ekwb olanı alıp Custom soğutma yapardım ancak uğraşmak istemiyorsanız Gaming Z Trio en temizi şu anda. 2850-2900 MHz'yi rahat görecektir.

Detayli bilgi icin tezekkurler. Z Trio'yu sipariş veriyorum. Umarim memnun eder.

Son düzenleme:
Detayli bilgi icin tezekkurler. Z Trio'yu sipariş veriyorum. Umarim memnun eder.
Hayırlı olsun, şu anda custom yapılmadığı sürece piyasada fiyatını en çok hak eden kart olduğunu düşünüyorum. Bu kartı alıp overclock yapmazsanız ayıp edersiniz çipe söyleyeyim. :)

Hayırlı olsun, şu anda Custom yapılmadığı sürece piyasada fiyatını en çok hak eden kart olduğunu düşünüyorum. Bu kartı alıp overclock yapmazsanız ayıp edersiniz çipe söyleyeyim. :)

Teşekkürler. Overclock olaylarini hep gereksiz bulsamda bir yerden sonra yetersiz kaldigi icin sistemim hep denedim. Gerçek çözümün model yulseltmek olduguna kanaat getirdim onca overclocktan sonra :)
Onceki GPU m 5700XT ydi bu sefer AMD almayacağım tovbe diyordum. Fiyat farkina bakinca tovbeyi bozduk 3080 Ti ile :))

Bunu mu alayim şimdi. Birini alacağım artik. İsinmasin, saçma sapan problemler cikarmasin yeter :)

Mrb ürün geldimi test ettiniz mi?

Mrb ürün geldimi test ettiniz mi?

Merhaba, evet geldi. Muthis. İsinma problemi yok performans muazzam her şey yolunda. Tek ufak bir problem CPU base oyunlarda 5600X islemcim ile bottleneck var Max performans icin. İslemcimide değiştireceğim. Z Trio tavsiyesini siz yapmistiniz sanirim. Teşekkürler tekrar.

Merhaba, evet geldi. Muthis. İsinma problemi yok performans muazzam her şey yolunda. Tek ufak bir problem CPU base oyunlarda 5600X islemcim ile bottleneck var Max performans icin. İslemcimide değiştireceğim. Z Trio tavsiyesini siz yapmistiniz sanirim. Teşekkürler tekrar.

Intel mi yoksa amd serisi mi takacaksınız?

Geri
Yukarı