6900XT performansı düşük

Geç mesaj olacak ama o işlemci maalesef 6900XT için düşük kalır. R5 5600X ve üstü çok daha farklı sonuç vericektir . Siz o işlemci ile 3080 6800xt bile alsanız videolardaki fps değerlerini asla vermeyecektir. Hatta ben R5 5600X ile kullanmaktayım. Vİdeolardaki sonuçlardan daha iyisini alıyorum Overclockladığım için.
hocam ben 5600x 6900xt kullanıyorum cs'de arkadaşım aynı işlemciyle 6800xt'yle benden yüksek fps alıyor ama.

İşlemcin yüzünden darboğaz yiyorsun ve ekran kartın tam gücünü gösteremiyor. Mutlaka işlemcini değiştir ve farkı göreceksin zaten.

Edit: yukardaki arkadaş çok eski olan bu konuyu hortlatmış şimdi fark ettim...

İşlemcin yüzünden darboğaz yiyorsun ve ekran kartın tam gücünü gösteremiyor. Mutlaka işlemcini değiştir ve farkı göreceksin zaten.

Edit: yukardaki arkadaş çok eski olan bu konuyu hortlatmış şimdi fark ettim...
evet hortlattık biraz hocam. Ama yine de aynı işlemciyle 6800xt'den daha iyi sonuç almam gerekmez miydi? bir üst modeli bir de sonuçta.

evet hortlattık biraz hocam. Ama yine de aynı işlemciyle 6800xt'den daha iyi sonuç almam gerekmez miydi? bir üst modeli bir de sonuçta.

İşlemci performansı bir yere kadar sınırladığı için ekran kartının bir üst model olması pek fark etmiyor.

Geri
Yukarı