6S vs 6S Plus

Hocam s7 edge beni 3-4 yıl götürür mü uzun süre kullanmak istiyorum telefonu ben malum çalışan adamların zor bela para biriktiriyoruz
Doğru kullanımda her telefon götürür. Samsung son güncellemeleriyle hataları yok denecek kadar düşürdü, ben de S6 edge öyle aldım başta bende pişman oldum ama 6.0.1den sonra bütün sorunları çözüldü. Sağlamlık yönünden kat kat üstün bi telefon zaten, merdivende düşürdüm 6-7 basamak sekti çizik yok. Yağmurlu havada falan rahat kullanıyorum, telefonun sağlam olduğuna güvendiğim için ekrana camda almadım jelatin var sadece çizilmesin diye ve senin alacağın S7. G5 ise tam zıt kalır, sadece ekranı sağlam suya falan düşürdüğünde büyük olasılıkla geri dönüşü olmayacak bi telefon bana kalırsa.

Doğru kullanımda her telefon götürür. Samsung son güncellemeleriyle hataları yok denecek kadar düşürdü, ben de S6 edge öyle aldım başta bende pişman oldum ama 6.0.1den sonra bütün sorunları çözüldü. Sağlamlık yönünden kat kat üstün bi telefon zaten, merdivende düşürdüm 6-7 basamak sekti çizik yok. Yağmurlu havada falan rahat kullanıyorum, telefonun sağlam olduğuna güvendiğim için ekrana camda almadım jelatin var sadece çizilmesin diye ve senin alacağın S7. G5 ise tam zıt kalır, sadece ekranı sağlam suya falan düşürdüğünde büyük olasılıkla geri dönüşü olmayacak bi telefon bana kalırsa.
6S 2800 tl S7 2800 lira işletim sistemi sorun değil iki işletim sisteminide kullandım,ben sadece uzun süre
kasmadan donmadan telefon kullanmak istiyorum,menü geçişleri olsun uygulama geçişleri olsun telefonu seri kullanan biriyim açıkcası sizce s7 karşılarmı bunları 3-4 yıl kadar

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı