7.000 - 8.000 TL arası Gaming laptop önerisi

Hocam Gigabyte'da Tayvan diye biliyorum.
Doğru biliyorsun . Apple bile chip setlerini Tayvanda üretiyor.

Hocam zaten amerikan olan Dell HP Lenovo vs kendi anakartlarını tamamen yapamıyorlar birçok parça Japon veya Tayvan.
O firmalara sorsan biz Amerikanın değiliz global firmalarız derler . Apple bilgi saklaması Amerikanın başını çok yakmıştı gerçi hala daha yakıyor.

Hocam 120Hz masaüstünde fareyi hareket ettirseniz farkını hissettirir.

MSI, ASUS, Gigabyte, ASRock, Sapphire, PowerColor, Palit, Galax ve Acer Tayvan malıdır. Zotac, INNO3D, Manli, Colorful ve Lenovo Çin malıdır. Amerikan malı olarak sadece EVGA, PNY, XFX, HP ve Dell var. Bu arada haklısınız, Apple'ın üretildiği Foxconn bile Tayvan'da bulunuyor. Galiba PC konusunda Tayvan'a mecburuz INNO3D'yi de severdim ama Çin malı olduğunu öğrendiğimden beri soğudum, aynı şekilde Lenovo'dan da. Monster'da Çin- Türkiye karışımı bir şey. Parçalar Çin'in, montaj yeri Türkiye.

9. nesillerde çekirdeğin düşün olduğunu biliyorum.

O olay h işlemciler için geçerli değil.
Abra A5 V15.6 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
tercihim i7 olur.
B.

Bu cihazdaki GPU, Max-Q tasarıma sahip. Yani normal GTX 1660 Ti modellerine göre yaklaşık 10- 15 derece daha az ısınıyor.

Bu arada Max-Q olması iyi bir şey gibi söylemişsin ama aslında kötü bir şey yani az ısınmasının sebebi %10-15 daha az FPS vermesi.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…