7.000 TL'ye laptop önerisi

Kanka adam demiş ya zaten bende monster öneriyom diye senin attığın pc'nin işlemcisi eski nesil monster'daki yeni nesil i7 8750h performansını tartışmaya gerek bile yok.
Öyle diyorsunuz ama marka kalitesi var arada. Ki ben bilgisayar ile uçmayacağım. 7. Nesil ile 8. Nesil arası ne kadae fps farkedecek ki?

Öyle diyorsunuz ama marka kalitesi var arada. Ki ben bilgisayar ile uçmayacağım. 7. Nesil ile 8. Nesil arası ne kadae fps farkedecek ki?
Bence biraz youtube'da araştır monster markasını o kadar kötü bir marka değil ama yok illaki asus daha iyidir dersen sen bilirsin. Bana kalırsa monster özeliklerine göre fiyatı inanılmaz iyi kasa kalitesi herşeyi iyi msi aynı özellikteki laptoplara 10-15k arası fiyat çekiyor. Son olarak fps 5 10 civarı fark yapar. Bide çoklu işlemlerde ve render edit vs monster daha fazla iş görür.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı