7.5 aylık dişi Husky Sahiplendirme - İstanbul

drumbanger

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar.

Sokağımızda Husky bakan bir çocuk var. Bugün gördüğümde "abi, Leydi kayboldu." dedi bana. Benim kendi köpeğimi gezdirdiğim parkta bulmuşlar, bir şekilde bana ulaşıldı. Neyse, gittim aldım Husky'i. Çocuğa getirdim. Meğerse durum şöyle; Leydi'ye -bahsi geçen prensesimiz- çatıda bakılıyor ve de ev sahibi Leydi'yi alıp 10-15 KM uzakta bir yere bırakıyor. Çocuğa da kaçtı deniliyor. Ailenin de durumu pek iyi değil, ev sahibine karşı durma imkanları hiç yok. Sahibine götürdüğümde geri alamadılar, çocuğun annesi ağladı hatta durumun çaresizliğinden ötürü.

Durum böyle olunca ben de geçici olarak Leydi'ye evimi açtım. Ama zaten evimde bir köpek olduğu için çok da uzun bir süre evimi açık tutma imkanını ona sunamayacağım. Eğer siz ilgilenirseniz ya da çevrenizde ilgilenen olursa; bu 7.5 aylık dişi Husky bir yuva arıyor. Geldiğinden beri 1 saattir benim köpeğimle oynuyorlar, aşırı sosyal ve de insan canlısı bir köpek zaten. Çok iyi bakılmadığı için biraz kilo eksiği var, aşılarına henüz başlanmamış.

Sahiplenmek isteyen olursa ya da çevrenizde sahiplenmeyi düşünen biri olursa lütfen bana ulaşsın. Fotoğraflar için alt tarafta bir albüm linki paylaştım. 2 hafta gibi bir sürem mevcut.

64zMwfe.jpg
clmUHJf.jpg
iblAdeI.jpg
o1DJVtw.jpg
O2KYnmB.jpg
oA0aU65.jpg
TjXdsGE.jpg
W0zWqXs.jpg
Wn7BJFh.jpg
zVfGjQi.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakma yerim olsa sahiplenmek isterdim. Güzel bir kız. 2 ay öncesine kadar bir tane kedim vardı. Sayı iki oldu. :)
Bir hafta önce ablam ile muhabbet ederken, patronu kızı için bir tane Husky bakıyorlar diye söylemişti. Bildiğim kadarıyla onlar almışlar.
Umarım kısa süre içerisinde bu prenses'in de bir yuvası olur.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı