7.500₺ monitör dahil sistem tavsiyesi

Bütçe
7500
İyi de ben o monitörle 2060S mi kullanıyorum? Benchmark testlerinde Titan RTX`i ucu ucuna sollayabiliyor sistemim. Ultra`da oyun oynamayalım mı yani? Ekran kartını kullanmak için para veriyoruz zaten. Gigabyte anakartın nesi varmış?

almaya değmez, monitör 144, anakart 3200, SSD M.2 değil ve kasa mesh değil lütfen önerirken mesh kasa önerin ayrıca Teknobiyotik'den önermeyin lütfen. En iyisi aşağıdaki sistemdir.

Bu sistemi alın. 16 GB RAM ve mesh kasa hava akışı ve soğutması çok iyi olur. Arkadaşlar neden mesh kasa önermiyor anlamadım.

Aquarius 5AD-XT | Game Garaj
Özelleştirmesini böyle seçin:

adsiz-png.601387

Güç kaynağını satıp bunu alın:

fsp-raider-550w-ra550-12-cm-fan-atx-power-supply-80-plus-silver__0807131699524666.jpg

Fsp Raider 550w / Ra550 12 Cm Fan Atx Power Supply 80 Plus Silver - n11.com

Monitör:

Acer Kg241qs Um.ux1ee.s01 165 Hz 1 Ms 23.6" Freesync Hdmı Full Hd Led Monitör Fiyatları ve Özellikleri

Yukarıda arkadaş, genelde hikayeli oyunları PS4 üzerinden oynadığını belirtmiş, bende orta seviye güzel bir sistem önerdim. Klavye, mouse ve monitör oldukça güzel bence yeterli. Sizin sisteminiz güzel bu arada.

Aynen ya bütün performansı anakart veriyor zaten,31.5 inch, 1440P, 75 Hz monitörün var sanırım, hikaye oyunları oynuyorsun. 75 Hz monitörle 2060S kullanman için Ultra'da oynaman gerekli ki bu da ekran kartı ömrünü kısar her şeyi geçtim, Gigabyte BIOS nedir?
Ne? 2060S Ultra 100+ verir neredeyse her oyunda. Ekran kartı ömrünü mü kısıyor Ultra'da oynamak? Gidip bu kart ile CS:GO'yu Ultra yerine Very Low'da mı oynayalım hocam?
İyi de ben o monitörle 2060S mi kullanıyorum? Benchmark testlerinde Titan RTX`i ucu ucuna sollayabiliyor sistemim. Ultra`da oyun oynamayalım mı yani? Ekran kartını kullanmak için para veriyoruz zaten. Gigabyte anakartın nesi varmış?
Gigabyte anakart sıkıntı diyen falan vardı da. Hocam sizin sistem nedir?

Yukarıda arkadaş, genelde hikayeli oyunları PS4 üzerinden oynadığını belirtmiş.

Dostum banane o arkadaşın sisteminden. Konu sahibi rekabetçi oynadığını düşünsene 2060S+75 Hz, bir de söylediklerim zoruna gitmiş arkadaş hemen rapor atmış.

Ne? 2060S Ultra 100+ verir neredeyse her oyunda. Ekran kartı ömrünü mü kısıyor Ultra'da oynamak? Gidip bu kart ile CS:GO'yu Ultra yerine Very Low'da mı oynayalım hocam?

Hocam sen beni anlamadın konu sahibi ne tür oyunlar oynadığını belirtmemiş. Rekabetçi girdiğinde 165 Hz mi 75 Hz mi daha iyi? Ayrıca 75 FPS takılacak yani monitör ve ekran kartı uyumsuz, diğer sistem parçalarına bakmamak gerek.
Ayrıca yukarıda söylemiş fryzen ben Ultra'da oynarım diye. O yüzden 75 Hz önermiş ve bu çok saçma.

Son düzenleme:
Dostum banane o arkadaşın sisteminden. Konu sahibi rekabetçi oynadığını düşünsene 2060S+75 Hz, bir de söylediklerim zoruna gitmiş arkadaşın hemen rapor atmış.

Hocam sen beni anlamadım konu sahibi ne tür oyunlar oynadığını belirtmemiş. Rekabetçi girdiğinde 165 Hz mi 75 Hz mi daha iyi? Ayrıca 75 FPS takılacak yani monitör ve ekran kartı uyumsuz, diğer sistem parçalarına bakmamak gerek.

Hayır ben ona bir şey demedim, ben 1660 Super +144 HZ önerdim. Sizde sistem öneriniz ya, ben sonra bu mesajı yazdım işte. Bu arada 2060 Super ile 75 Hz saçma gibi, 2K olsa iyi olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı