7-8 bin TL telefon önerisi

Redmi Note 10 Pro düşünüyorum, önerilerinizi bekliyorum.

İkinci el kırık camlı boot olmayan iPhone 8 alabilirsiniz marka olduğu için daha iyi olur. Şaka maka o fiyat bandında sanırım en fiyat performans Note 10 Pro vardır.

Redmi not 10 Pro 2 senedir kullanıyorum güzel telefon şarj konusunda beni asla üzmüyor hızlıda şarj oluyor ama MIUI 14 güncellemesinden sonra bayağı donmalar yaşıyorum alırsan güncellememeye çalış. Artı olarak telefonla görüşmelerde sensör bazen net olarak çalışmıo ekranı karartmıyor ama her zaman yapmıyor.

Alınır. Güzel cihaz. Bir süre sonra (garanti süresi bittikten sonra genelde) Endonezya ROM atarsınız.
Endonezya ROM garanti varken atılabiliyor hocam custom olmadığı için. Ben atıp kullandım bir süre. Garantim bitince Pixel Experience veya EU ROM atmayı düşünüyorum.

Redmi not 10 Pro 2 senedir kullanıyorum güzel telefon şarj konusunda beni asla üzmüyor hızlıda şarj oluyor ama MIUI 14 güncellemesinden sonra bayağı donmalar yaşıyorum alırsan güncellememeye çalış. Artı olarak telefonla görüşmelerde sensör bazen net olarak çalışmıo ekranı karartmıyor ama her zaman yapmıyor.
MIUI 14'te ben donma yaşamadım aksine telefon daha hızlı oldu ancak bataryam çok hızlı bitmeye başladı. Yine de bu sorun teknik mi yazılımsal mı bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı