7-9 bin TL arası hazır sistem önerisi

Arkadaşlar 17 yıllık bir emektar kullanıyorum 10 bine ne çıkıyorsa onu önerebilirsiniz sistem kötü olabilir benim amacım bu emektarı biraz dinlenmesi için bırakmak
RX 6650 XT 3060 Ti'ye yakın kart diye biliyorum kötü değil merak etme.

Arkadaşlar sizden beni 2 yıl boyunca götürecek bir sistem toplamanızı istemiyorum sadece bir tane alayım diyorum ondan 10binTL'ye monitör dahil ne öneriniz varsa önermenizi rica ediyorum.

Arkadaşlar sizden beni 2 yıl boyunca götürecek bir sistem toplamanızı istemiyorum sadece bir tane alayım diyorum ondan 10TL'ye monitör dahil ne öneriniz varsa önermenizi rica ediyorum.
Kardeş bu kasayı al monitörü de sonra alırsın ya da kendin alırsın.

Arkadaşlar sizden beni 2 yıl boyunca götürecek bir sistem toplamanızı istemiyorum sadece bir tane alayım diyorum ondan 10TL'ye monitör dahil ne öneriniz varsa önermenizi rica ediyorum.

O zaman kasayı Rampage yapın ama elinizden geldiğince kısa süre içinde kasa ve PSU'yu değiştirin.

Arkadaşlar sizden beni 2 yıl boyunca götürecek bir sistem toplamanızı istemiyorum sadece bir tane alayım diyorum ondan 10binTL'ye monitör dahil ne öneriniz varsa önermenizi rica ediyorum.
Dostum kasayı bence de thermaltake yap 12k oluyor gerekirse arkadaşın 10k versin 2k da sen koy.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…