7. sınıf 2. dönem devamsızlıklar sıfırlanıyor mu?

Comonx

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben 7. sınıf öğrencisiyim. Ben 1. dönem 12 buçuk gün özürsüz devamsızlık yaptım. Sınıf öğretmenimiz ise devamsızlığı 10 gün geçenlerin sınıfta kalacağını belirtiyor ve 2. dönem devamsızlıkların sıfırlanmayacağını söylüyor. Ben pek emin değilim. Korkutmak için söylüyor olabilir ve okula gidip velimle devamsızlıklarımı sildirebiliyor muyum? Yardım ediniz çok stresliyim.

Merhaba ben 7. sınıf öğrencisiyim. Ben 1. dönem 12 buçuk gün özürsüz devamsızlık yaptım. Sınıf öğretmenimiz ise devamsızlığı 10 gün geçenlerin sınıfta kalacağını belirtiyor ve 2. dönem devamsızlıkların sıfırlanmayacağını söylüyor. Ben pek emin değilim. Korkutmak için söylüyor olabilir ve okula gidip velimle devamsızlıklarımı sildirebiliyor muyum? Yardım ediniz çok stresliyim.

2.dönem devamsızlıklar silinmez. Ve velinle birlikte okula gidip özürsüz günlerini özürlüye çevirebiliyorsun ayrıca ortaokulda kalma yok tamamen korkutma amaçlı bize de söylendi bunlar derslere odaklan devamsızlık liseye kadar dert degil.

Çoğu okul siliyor devamsızlıkları .LGS döneminde son 1 ay yok bile yazmamışlardı benim okulumda. Velin Bir gidip konuşsun müdür yardimcisi veya mudurle.

Orta okulda kalma olmaz devamsızlığın 60 70 gün olmadığı sürece bir sıkıntı çıkmaz ortalaman 45 altı olursa belki hocalar kendi kararı ile bırakabilir.

Ortaokulda kalma yok diye biliyorum devamsızlık aktartmana vb gerek yok. Keyfine göre takıl.

2.dönem devamsızlıklar silinmez. Ve velinle birlikte okula gidip özürsüz günlerini özürlüye çevirebiliyorsun ayrıca ortaokulda kalma yok tamamen korkutma amaçlı bize de söylendi bunlar derslere odaklan devamsızlık liseye kadar dert.

2.dönem devamsızlıklar silinmez. Ve velinle birlikte okula gidip özürsüz günlerini özürlüye çevirebiliyorsun ayrıca ortaokulda kalma yok tamamen korkutma amaçlı bize de söylendi bunlar derslere odaklan devamsızlık liseye kadar dert degil.

Tamam sağ ol. Ama benim bir arkadaşım 7. sınıfta kalmıştı devamsızlığı 30-35 gündü ve sınavlara katılmamıştı. O herhalde 30 gün devamsızlık yaptığı için kalmıştır herhalde sağ olun yine de.

Geri
Yukarı