7. sınıfta aile yüzünden zorla dershaneye başlamak

Forumda barınmak istiyorsan kullanacaksın yoksa uyarı veriyorlar üye olurken şu kuralları okuyun artık. Kullanmayacaksan başka forumlara gidebilirsin oralarda serbest.

Mesajı silinmiş. Altımdaki üye "soru işareti kullanmasam ne olur?" tarzında bir şeyler söylemişti ona cevaben yazdım.

Son düzenleme:

Neden? Reis yazanca ne oluyor? Sizin gibi elemanları anlamıyorum 3 5 bir şey öğrenecek okulu okuyup işe girecek alacağı maaş 30k 40k okuyup alabileceğin maaş budur evlenicenik 30 40k ile nasıl geçinecek okusun bakalım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Anlatmaya çalıştığın şey doğru ama anlatma şeklin yanlış.

Anneniz babanızı gazlıyor gibime geldi. Babanız ile baş başa görüştünüz mü?

Şöyle diyeyim tam tersi, babam anneme demişki ileride çok zorluk görecek demiş, annemde beni dershaneden aldırma fikrinden vazgeçip devam ettirmeye karar verdi.

@rybrak Yarın okul çıkışı eve gelin, dershaneye gitmeyin. Konuşun onlarla, zorla gönderecek halleri yok.

Anneniz babanızı gazlıyor gibime geldi. Babanız ile baş başa görüştünüz mü?

Ve annem dedi ki seneye aynı hocadan özel ders aldıracakmış bende anneme dedim ki bu hocadan rahatsız oluyorum, fakat annem bana dedi ki başka kişilere baksan saat başına 800TL istiyorlar nasıl ödeyeceğiz o paraları dedi, yani ailem de son zamanlarda eve para girmiyor babam 2 senedir iş alamadı babam makine mühendisi bu sene aldı 2-3 aydır babamdan ayrıyım Adıyaman'da iş yapıyor öyle yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…