70 bin TL motosiklet önerisi

CF motoyu kimse önermedi bana sarı site düşük km CF motorlarla dolu o yüzden uzağım CF motoya, racingler benim de çok hoşuma gidiyor aradayım zaten henüz karar veremedim.
CF'yi sırf ekranından dolayı bile tercih edenler var, ben o kadar önemsemesem de fiyatına göre motorun çok artısı var.

NS200'ü pek sevmiyorum ama RS200 olabilir. 45-50 arası RS200 bulabilirsiniz. CBR250'nin yeni kasası 2014 ve üstü 60 civarı.

O zaman 1. öncelik MT-25 ardından BR250, son olarak RS200 düşünebilirim doğru mudur?

CF'yi sırf ekranından dolayı bile tercih edenler var, ben o kadar önemsemesem de fiyatına göre motorun çok artısı var.

Ekran benim için inanın hiç önemli değil motor kalitesi yedek parça, bakımve motor kalitesi en son düşünürüm ekranı.

Ekran benim için inanın hiç önemli değil motor kalitesi yedek parça, bakımve motor kalitesi en son düşünürüm ekranı.
İşte mantıklı bakış açısı.

1. Mt-25 2. CBR250 3. RS 200 olarak düşünüyorum. En sona ns 200 düşünüyorum.

Bana da çok tatlı geliyor
Bencede MT-07'yi andırıyor. İlk tercihleriniz MT-25 , R25 , CBR250 olsun piyasa yönünden iyi motorlar. Bunlar haricinde diğer dediklerime bakabilirsiniz ama önceliğiniz bunlar olsun bence. Sahibinden de 70 civarına MT25'ler var onlara bakın bence gayet güzel motor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…