70 günde sınav kazanılır mı?

Arkadaşlar malum bursluluk sınavı var geçen yıl 2 soruyla kaybettim.

Şimdi neden 5. 6. ve 7. sınıfta kazanmadın diyeceksiniz o zamanlar fazla takmıyordum artık ciddiyetini anladım.

Bu yıl 9. sınıfım 1. dönem konularını bitirdim sadece 2. dönem konuları kaldı sizce çalışsam 70 günde sınavı kazanır mıyım?

Eğer kazanmışsanız bana verebileceğiniz öğütler nelerdir?

Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler.

Eğer dersleri sadece "ders" olarak görürsen hiçbir şey öğrenemezsin. Evet biraz mantıksız gibi gözükse de cümle, biraz düşününce asıl anlamını anlıyorsun.

Yine de anlamadıysan boş ver :D

Bilgim yok hocam. Benim girdiğim zamanlar taban puana göre kazanılmıyordu.

475 civarı bir şey ile kaybetmiştim sanırım ilk girişimde. Zaten çalışmamıştım, hak etmiyordum. İkinci girişimde birazcık çalışarak kazandım.

Bursluluk parasıyla toplamayı planlamıyorsun umarım.
Yok hocam babam da ekleyecek umarım.
Eklemezse ben ve kardeşim ortak toplayacağız.

Eğer kardeşim kazanırsa para yeter biraz beklemekten bir şey olmaz.
Zaten 3090 toplamayacağım.

Biraz bekleyeceğiz ekran kakartlarının stoklarını ve o zamanda hem bursluluk parası gelir hem stoklar dolar.

Arkadaşlar malum bursluluk sınavı var geçen yıl 2 soruyla kaybettim.

Şimdi neden 5. 6. ve 7. sınıfta kazanmadın diyeceksiniz o zamanlar fazla takmıyordum artık ciddiyetini anladım.

Bu yıl 9. sınıfım 1. dönem konularını bitirdim sadece 2. dönem konuları kaldı sizce çalışsam 70 günde sınavı kazanır mıyım?

Eğer kazanmışsanız bana verebileceğiniz öğütler nelerdir?

Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler.

Bende 9.sınıfım 6.sınıfta kazanmıştım 480 küsur puanla şahsen ben hiç çalışmamıştım hatta sınavdan 350 puan falan bekliyordum 30 soru falan sallamıştım bayağı şansa kazandım pek verebilecek tavsiyem yok ama 70 gün uzun bir süre güzel bir çalışma planı yaparsan kazanırsın bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı