70 TL kulak içi kulaklık önerisi

Söylediğim gibi bütçem Max 70 TL ve teknostore ne yazık ki kargo ücreti temin ediyor. Sony ve JBL modellerine bakacağım. Teşekkürler.

Ben JBL olanı kullanıyorum ve kötü. Almayın bence. Alacaksanız da mağazadan alın. Ben mağazadan (Vatan ve Teknosa) aldım sınırsız değişim hakkı verdiler, bozulunca değiştiriyorlar ama kablonun dıştan kopmamış olması lazım.

KZ olan kulaklıklar tam istediğinize uygun. Bütçeyi biraz aşarsanız kesinlikle onları öneririm.

Sizinkine demedim Teknostore'da satılan ürünler için dedim. Bakacağım söylediğiniz modele teşekkürler😃

Anladım teşekkür ederim tavsiyeniz için.

Bu ürünler orijinal mi? Pek çok çakma Xiaomi kulaklık gördüm internette. Bugün girdiğim teknoloji mağazasında da bana kakalamaya çalıştılar çakma Xiaomi'yi. Orijinalse alabilirim.

Bu fiyatlarda sıkıntılı ürün çıkma ihtimalinin az olması saçma olurdu zaten. JBL iyi markadır attığım modeli bende arkadaşımda kullandım bende sorun çıkmadı diye sizde çıkmayacak diye bir şey yok tabii ki risk her zaman vardır.

JBL C100SI modelini 1 yıldan fazla süredir kullanıyorum. Kulaklığın tizleri pek başarılı değil fakat bassları başarılı. Sesi de tatmin edici şekilde veriyor. Açıkçası bu fiyata göre alınabilir bir kulaklık.
Diğer arkadaşların tavsiye ettikleri kulaklıkları da incelemeni öneririm.

Geri
Yukarı