70 TL SD Kart Önerisi

Atilla Ergöz

Decapat
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu iki model arasındaki tek fark birinin UHS U3, diğerinin UHS U1 klasmanında olması. UHS U klasmanları yazma hızını belirler, U1 minimum 10MB/s; U3 minimum 30MB/s yazma hızını destekler. O yüzden arada bu kadar az fiyat farkı varken U3 klasmanında olduğu için Samsung EVO Plus almanı öneririm. İki modeli de aktif kullanıyorum, Nintendo Switch ve fotoğraf makinem olmak üzere ve ikisinin de bir dezavantajını göremedim şu ana kadar.
Samsung Evo Plus 64 GB kullanıyorum yaklaşık bir aydır. Kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca U3 standartı Sandisk'e göre artı.

Bu iki model arasındaki tek fark birinin UHS U3, diğerinin UHS U1 klasmanında olması. UHS U klasmanları yazma hızını belirler, U1 minimum 10MB/s; U3 minimum 30MB/s yazma hızını destekler. O yüzden arada bu kadar az fiyat farkı varken U3 klasmanında olduğu için Samsung EVO Plus almanı öneririm. İki modeli de aktif kullanıyorum, Nintendo Switch ve fotoğraf makinem olmak üzere ve ikisinin de bir dezavantajını göremedim şu ana kadar.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı