70 TL Türk Telekom Evde İnternet Paketi Önerisi

Aslında TTNet 70 lira 200 GB AKK 30Mbit hızlı güzel internet veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Türk Telekom'a hiç girmeyin, girmeden kurtulun. Benim önerim o türknet gibi taahhüt ya da müşteriyi üzen şeyler yok 70 TL limitin var ise Türknet Türkt Telekom'a girme bile ileride çok sorun yaşarsın. İlk ay hariç diğer tüm ayların sıkıntılı geçer.

Bence Türk Telekom'a hiç girmeyin, girmeden kurtulun. Benim önerim o türknet gibi taahhüt ya da müşteriyi üzen şeyler yok 70 TL limitin var ise Türknet Türkt Telekom'a girme bile ileride çok sorun yaşarsın. İlk ay hariç diğer tüm ayların sıkıntılı geçer.
Ben hep Türk Telekom kullandım, Tilgin modem dışında herhangi sıkıntı yaşamadım ama Istanbul gibi yerleri bilemem.

Ben hep Türk Telekom kullandım, Tilgin modem dışında herhangi sıkıntı yaşamadım ama Istanbul gibi yerleri bilemem.
Bu arada ben Kayseriliyim ama Türk Telekom hani arada sözleşme filan bence Türk Telekom'dan çıkın, önerim bu yonde ama sizin istediğiniz neyse yapabilirsin. Hani şu an Türk Telekom'dayım sıkıntım çok oluyor ama hani böyle Intel, AMD gibi bir taraf tutmuyorum ama Türknet'e biraz kayıyor diyebilirim. Çünkü 70 TL bir bütçeniz var ise Türk Telekom almayın! Bu bir öneridir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı