700-1000 TL ekran kartı önerisi

Kapkara

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, ben bundan 2 yıl önce falan bir ekran kartı almıştım. Nvidia GeForce GTX760, gayet de iyi bir ekran kartı fakat o zamandan bu zamana biraz eskidi kendileri ben de yeni bir ekran kartı almak istiyorum. Bütçem 700-1000 TL arası değişebilir yani o cıvarlarda bir ekran kartı önerirseniz sevinirim fakat kesinlikle ve kesinlikle oyunlar da, GTX760 dan daha üstün bir performans sağlayabilecek bir ekran kartı önerirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim.
Ekran kartım tam olarak bu aldığım günü hatırlıyorum fiyatı biraz artmış ve stok da kalmamış :'),
Almayı düşündüğüm ekran kartı fakat emin değilim pek anlamam ekran kartlarından 2 tane atıcam farklı markalar da ya da adı her neyse.
Sizce bu ikisinden hangisi daha iyidir, birinin fiyatının diğerine nazaran yüksek olması dikkatimi çekti sormak istiyorum teşekkürler.

Unutmadan ben sadece kendi fikrimi sizede sormak istedim iyimidir düşündüğüm ekran kartı diye, bunun dışın da dediğim gibi sizin önerileriniz için açtım bu konuyu önerilerinizi bekliyorum. Yani eğer şu almayı planladığım ekran kartından daha iyi bildiğin bir ekran kartı varsa önerin teşekkürler.

Şuanki sistemim tam olarak:
  • *Kasanın gücü 650W*
  • Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX760 2GB
  • Bellek: 8GB
  • İşlemci: Intel core i5-4460 3.2GHz 4CPUS
  • Anakart: Asus H97-Pro Gamer intel H97 Soket 1150 DDR3 1600Mhz

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı