700-800 PSU Önerisi

Sistemin çektiği gücün farkındayım. İleride sistem yükseltmesi yapacağınızda tekrar PSU almayın demeye çalışıyorum. Neyse hayırlı olsun.

Ben sistemi kardeşime aldım ve onu idare edecek şekilde sadece ileride oynarken sıkıntı çıkmasın diye PSU değişimi yapacaktım o yüzden

Hocam 450W 6500 XT için sınır. Attığım bitfenix PSU'yu alabilirsiniz biraz daha giriş seviye bir PSU ama iyi bir PSU.

Bir sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorsunuz değil mi kullanırken.

Genelde uç noktalardaki watt değerlerini tavsiye etmiyorlar çünkü ekran kartı yük altında TDP'sinden daha yüksek güç çekebiliyor öyle olunca da "şak" bilgisayar kapandı.

Genelde uç noktalardaki watt değerlerini tavsiye etmiyorlar çünkü ekran kartı yük altında TDP'sinden daha yüksek güç çekebiliyor öyle olunca da "şak" bilgisayar kapandı.

Kardeşimin oynadığı oyunlarda genel de baktığımda 20 30W çekiyor kart GTA 5 de Minecraft'ta bu kadar çekiyor işlemcimde 30 40W elimdeki PSU yetiyor fakat kaliteli olmasını istiyorum ki ileride sorun yaratmasın.

Peki indirim gelir mi bu Power'a beklesem bulabilir miyim yani

Zor. Fiyatı genellike sabit.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…