700-800 TL animasyon işleri için monitör önerisi

RenderGamer

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Çizgi Film ve Animasyon
  • İşlemcim Ryzen 5 2600X
  • Ekran kartım GTX 1060 6 GB
Animasyon işleriyle uğraşıyorum ve PUBG, CSGO oynuyorum. Anlayacağınız üzere uzun süre monitöre bakacağım. Yeni kurduğum sisteme monitör önerilerinizi bekliyorum.
Bu IPS panel, TN panel, VA panel arasından hangisi daha iyidir? Sağdan soldan ekranda kararmalar hangisinde olur? Bilen arkadaşlar konuya el atabilirse sevinirim. Monitörün sRGB değeri de önemli benim için.
Bütçe max 800 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçene göre ips veya va monitorler öneririm forumda buna benzer çok konu var bu arada imzamda bulunan monitörede bakıp bana mesaj atabilirsin bilgi veririm.

Bütçene göre ips veya va monitorler öneririm forumda buna benzer çok konu var bu arada imzamda bulunan monitörede bakıp bana mesaj atabilirsin bilgi veririm.
Senin monitörü teknolojipazar.comda 860 ₺ ye buldum sen kaça almıştın
Curved pek sevmiyorum ama güzel monitöre benziyor
Eğer ultrawide (21.9) bir şekilde çalışacaksanız şunu önerebilirim.
Çözünürlük: 2560x1080
Gecikme: 5ms
Saniye kare hızı: 60hz
www.sinerji.gen.tr/lg-25-25um58-p-5ms-60hz-hdmi-2k-ips-monitor-pmu410564
16:9 çalışacağım ilerde işim gereği çift monitöre geçicem param oluncada benq xl2411 144hz monitörünü alıcam

Senin monitörü teknolojipazar.comda 860 ₺ ye buldum sen kaça almıştın

Curved pek sevmiyorum ama güzel monitöre benziyor

16:9 çalışacağım ilerde işim gereği çift monitöre geçicem param oluncada benq xl2411 144hz monitörünü alıcam

Ben vatandan 750 tl ye almıştım bütün testlerini yapıp mennunum üründen ama şuan satıyorum ihtiyacım oldugu için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı