700-800 TL arası mouse önerisi

Haste almaya karar verirsen yaklaşık 1.5 yıllık deneyimlerimi aktarabilirim.

Çünkü onlar hasteden daha iyi.

Sadece sensörle iyi olunmuyor, malzeme kalitesi, kutu içeriği ve Switch olarak haste DeathAdder v2'yi tokatlar dostum. 2 kere alıp iade ettiğim bir üründür, beğenmedim.

Sadece sensörle iyi olunmuyor, malzeme kalitesi, kutu içeriği ve Switch olarak haste DeathAdder v2'yi tokatlar dostum. 2 kere alıp iade ettiğim bir üründür, beğenmedim.

Tamamda ben bunu sadece DV2 için demedim model o içinde aynısını dedim.

Hocam peki Basilisk V2 hakkında düşünceniz nedir? Onda da focus + sensör var ve malzemesi kaliteli.

Hocam peki Basilisk V2 hakkında düşünceniz nedir? Onda da focus + sensör var ve malzemesi kaliteli.

Razer'in çoğu F/P ürünün malzeme kalitesi kötü olur çünkü çok kullandım oradan biliyorum. Basilisk v2, DV2'den daha iyi bir kaliteye sahip fakat bir o kadar ağır. Razer bunu oturtamıyor, ben hafif sevdiğim için almazdım fakat eli ağır fareye alışkın varsa alabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…