700-800TL sıvı soğutma önerisi

PoinX

Hectopat
Konu belli. Sade ve siyah kaliteli bir sıvı soğutma istiyorum kasam Thermaltake Versa T25 üst'e 240'lık veya egzoza 120'lik bir sıvı soğutma lazım.
Anakart milli B450M S2H işlemci Ryzen 7 3700X. Yeni aldığım bilgisiyarın işlemcisi bu kadar ısıncağını düşünmemiştim. Core Boost perfonmance kapatınca evet sıcaklık gidiyor ama her oyunda ciddi performans kaybediyor. Özetce satın alıp sıkıntısız her şey uyumlu çalışan sessiz ve etkili bir sıvı soğutma lazım bana.
Bunu buldum ama çok böyle videosunu göremedim. Fiyatı cazip geldi ama iş görür mü bilmiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Fiyat performans bir NZXT ürünü çok hoşuma giden bir ürün kullanma fırsatım olmadı ama 5600X'i soğutuyordu bunu da soğutur.

Fiyat performans bir NZXT ürünü çok hoşuma giden bir ürün kullanma fırsatım olmadı ama 5600X'i soğutuyordu bunu da soğutur.

Anakart bağlantısında sıkıntı yaşamadan NZXT cam yazılımını kullanabiliyor muyum? Aklımda zaten şu anlık bu var görsellik olarak hoş duruyor ama onunda modlarını değiştirmek isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı