700-850₺ monitör önerisi

cumbeR

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Son kur artışlarıyla beraber 700-850 ₺ aralığında oyun-tasarım odaklı monitör bulmakta zorluk çekiyorum. Son bir ay içinde bu aralıkta monitör alan, araştıran varsa tavsiyelerinizi alabilirim. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşım aldı 13 gün önce gayet memnun bu bütçeye göre en iyi monitör bu 75 Hz 1ms 1920X1080.

Ben 1 yıldır kullanıyorum ama montörün tek kötü yanı yukarı aşa vea eğme bükme yapılmaması.

Son kur artışlarıyla beraber 700-850 ₺ aralığında oyun-tasarım odaklı monitör bulmakta zorluk çekiyorum. Son bir ay içinde bu aralıkta monitör alan, araştıran varsa tavsiyelerinizi alabilirim. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Buyurun.

Sanırım bunu alacağım. 1ms, 23.8" ve IPS olması oyunda ve tasarım işlerimde bana oldukça yardımcı olacak. Öneri için teşekkür ediyorum umarım indirim 2-3 gün içinde bitmez de alabilirim :).

Sanırım bunu alacağım. 1ms, 23.8 ve IPS olması oyunda ve tasarım işlerimde bana oldukça yardımcı olacak. Öneri için teşekkür ediyorum umarım indirim 2-3 gün içinde bitmez de alabilirim :).
Zaten tasarıma daha yakın olduğunuz için bu monitörü attım.Umarım sizi üzmez. :D
Oyun seanlarında yüksek HZ'si olmasa da renk kalitesi sayesinde yine oynadığınız oyundan keyif alacaksınız.:)

Yeni konular

Geri
Yukarı