700₺ FPS oyunları ve gündelik kullanım için 7.1 kulaklık önerisi

Teedy

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Valorant ya da R6 oynuyorum. FPS olarak gündelik hayatta da bilgisayarım üstünden videolar izliyorum ya da müzik dinliyorum. Bana önerebileceğiniz 7.1 700 TL bütçeye kadar kulaklık var mıdır? ( SteelSeries - Logitech - Corsair gibi markalar önceliklidir )

Daha da üst modeller de olabilir ama 2. el temizinden kapalı kutu bulma ihtimalim var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Arctis 5 2019 Edition modeline baktım onu önerir misiniz?
Corsair CA-9011203-EU Void RGB USB Kulaklık Fiyatı bütçeni bir tık geçersen nefis bir kulaklığın olur.

Bana genelde Cloud 2 ya da Arctis 5 2019 Edition önerdiler Corsair hiç kullanmadım gidip bir deneyip test etmem lazım peki önerme nedenlerinizi + ya da - yönleri ile açıklama şansınız olursa benim için çok iyi olur aklımdaki soru işaretlerine bir cevap çıkmış olur.
7.1 kulaklıkların günlük kullanımı yani müzik performansının bayağı kötü olduğunu okuyorum hep. Eğer müziğe önem veren biriysen belki seni üzebilir.

Müzik o kadar da çok dinlemeyeceğim evde 5+1 ses sistemim var genelde arkadaşlar ile Discord'da sohbet ederken arkadan Spotify ya da Discord bot ile çalan müziklerden bahsediyordum genelde bana SteelSeries Arctis 5 2019 Edition'u çok önerdiler sizde önerir misiniz bu kulaklığı kişisel deneyiminiz olduysa tabii?
.

Arctis 5 önerdi herkes arasındaki fark nedir bana + veya - şeklinde yazmanız mümkün müdür?

Geri
Yukarı