700 TL Fare Önerisi

Twinz

Hectopat
Arkadaşlar, Max 700 TL fiyatlarında bir mouse arıyorum. Calm grip tutuş şeklim. Genelde CS:GO oynuyorum. Razer DeathAdder 2013 modelini yaklaşık 6 yıl kullandım. Ondan bir süre sonra Zowie FK1+ ve Zowie EC2-A kullandım. FK1+ Beyaz rengini kullanmıştım gayet güzeldi fakat elimi çok terletiyordu. El ölçüm 19-20cm civarı. Alacağım mouse, elime kolay oturacak ve pad üzerinde rahat kayabilecek bir mouse olmalı. Genelde saf, düz olan mouseleri beğeniyorum. Üstü delikli olan modeller ve Razer DeathAdder hariç önerebileceğiniz mouse var mıdır? 0 veya 2. el fark etmez.

Rival 3'ün LOD sorunu var, size en uygun mouse Rival 5. Başka önerenlerde olabilecektir.

(100tl ekleyebilirseniz bu mouseyi kaçırmayın.)
Razer Deathadder V2 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (normal fiyatı 380tl civarı. Sahibinden letgoda kutulu sıfır olarak satanlar var. Daha ucuza verirler.)
HyperX Pulsefire Haste HMSH1-A-BK/G Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (normal fiyatı 330-430tl civarı indirim olursa alınabilir)

Elim biraz büyük hocam. Mini fareler sıkıntı yaratmaz mı?

Elim biraz büyük hocam. Mini fareler sıkıntı yaratmaz mı?

Bu mesajın altındaki rehberden elinizin ölçüsünü ve tutuş şeklinizi öğrenip söyler misiniz?

HyperX PulseFire haste.

Bu mesajın altındaki rehberden elinizin ölçüsünü ve tutuş şeklinizi öğrenip söyler misiniz?
Hocam elim 20cm. Tutuş şekli claw grip. Deathader kullanmak istemiyorum hocam yukarıda belirttim 6 yıl kullandım 2013 modelini.
Haste ve Fury Z önerimdir.
Fury Z alacaktim fakat kargoya teslim süreleri cok uzun o kadar beklemek istemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…