700 TL MacBook Pro İçin SSD ve RAM Önerisi

@Huracan Öncellikle CL9 Ramler daha performanslı. Eğer bilgisayarınızda bulunan Ram CL11 ise uyumluluk için CL11 alın. 750 Evo 850 Evo'dan sonra çıktı fakat düşük bütçeli kişiler için yapılan bir ürün. Aradaki farkı render yapmıyorsanız fark edemezsiniz. Bütçeniz hangisine el veriyorsa onu alın.

:D Bir karışıklık olmuş. Neyse siz 850 alın. Daha iyi.
Dostum işlemci maks. 32 GB RAM destekliyormuş. Ancak bu sitede 8 yazıyor: MacBook Pro: How to remove or install memory - Apple Support Ben şimdi 16 GB RAM kullanamayacak mıyım?

@Huracan Öncellikle CL9 Ramler daha performanslı. Eğer bilgisayarınızda bulunan Ram CL11 ise uyumluluk için CL11 alın. 750 Evo 850 Evo'dan sonra çıktı fakat düşük bütçeli kişiler için yapılan bir ürün. Aradaki farkı render yapmıyorsanız fark edemezsiniz. Bütçeniz hangisine el veriyorsa onu alın.
Bütçem 850 Evo'ya yetiyor. Render almayacağım ama HDD'den çok sıkıldım artık ömrüm beklemekle geçiyor :mad: Şu an takılı RAM'lerin CL değerini bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı