700 TL Oyuncu kulaklığı önerisi

OxeyGG

Centipat
Daha fazla  
Selam dostlar, uzun zamandır bizzat kullandığınız, müzik oyun ve film için çok memnun olduğunuz fiyatı da mümkünse 700'ü geçmeyen güzel oyuncu kulaklığı önerir misiniz?

Razer Kraken X Lite.
Çok güldürdün beni. Benim önerdiğim model olan H2002D bunu parçalar ve üstüne Kraken X lite sorunlu bir model. Mesajıma sırf ben beğenmedim attım diye beğenmedim attığın an odamda kahkaha atmaya başladım.

Çok güldürdün beni. Benim önerdiğim model olan H2002D bunu parçalar ve üstüne Kraken X Lite sorunlu bir model. Mesajıma sırf ben beğenmedim attım diye beğenmedim attığın an odamda kahkaha atmaya başladım.

Bende baktım ve ben beğenmedim Gamenote, Gamepower, Rampage vb. markalara ben güvenmiyorum ve sıkıntılı demene rağmen ben o kulaklığı kullanıyorum.

Bende baktım ve ben beğenmedim Gamenote, Gamepower, Rampage vb. markalara ben güvenmiyorum ve sıkıntılı demene rağmen ben o kulaklığı kullanıyorum.

Gamenote gayet iyi bir üretici dostum? Gamenote dışında katılıyorum kötü modellere. Ek olarak neden kötü diyorsun ki sebepsiz yere?

Yeni konular

Geri
Yukarı