700 TL RAM ve kasa tavsiyesi

galaktof

Decapat
Son düzenleyen: Moderatör:
Ram için bu modeli düşünebilirsiniz. Almadan önce stok durumunu sorun ama sonradan sıkıntı yaşamayın. Yine nanakatolog sitesinde gskill ramde mevcuttur. Bu model hoşunuza gitmediyse, onu da bakabilirsiniz.
Corsair Vengeance LPX 8GB DDR4 3000MHz CMK8GX4M1D3000C16 RAM - Nanokatalog
G.Skill Aegis 8GB DDR4 3000Mhz RAM F4-3000C16S-8GISB - Nanokatalog
Kasa için ise, forumda bir çok kasa öneriliyor. Ben daha almadım ama benim gözüme kestirdiğim ve taşıma kolaylığı tasarımı yeterli düzeyde olan bir model söyleyeyim. Yine forumdan bir arkadaşın önerisiyle görüp beğendiğim bir kasadır.
CoolerMaster MasterCase Pro 3 USB 3.0 mATX Mini Tower Kasa
Sanırım biraz fiyatı aşıyor benden böyle bir kaç model çıktı ama daha iyi F/P ürünü çıkaracak arkadaşlar da vardır.

Ram için bu modeli düşünebilirsiniz. Almadan önce stok durumunu sorun ama sonradan sıkıntı yaşamayın. Yine nanakatolog sitesinde gskill ramde mevcuttur. Bu model hoşunuza gitmediyse, onu da bakabilirsiniz.
Corsair Vengeance LPX 8GB DDR4 3000MHz CMK8GX4M1D3000C16 RAM - Nanokatalog
G.Skill Aegis 8GB DDR4 3000Mhz RAM F4-3000C16S-8GISB - Nanokatalog
Kasa için ise, forumda bir çok kasa öneriliyor. Ben daha almadım ama benim gözüme kestirdiğim ve taşıma kolaylığı tasarımı yeterli düzeyde olan bir model söyleyeyim. Yine forumdan bir arkadaşın önerisiyle görüp beğendiğim bir kasadır.
CoolerMaster MasterCase Pro 3 USB 3.0 mATX Mini Tower Kasa
Sanırım biraz fiyatı aşıyor benden böyle bir kaç model çıktı ama daha iyi F/P ürünü çıkaracak arkadaşlar da vardır.
Konu sahibinin Anakartı ATX yapıda ama önerdiğiniz kasa mATX yapıya sahip. Ram konusunda G.skill Ageisin soğutması yok önerim Ripjaws V 8GB 3000mhz (2x4 bulursanız ona yönelin olmazsa 1x8 de iş görür.)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı