700 TL WP telefon önerisi

ellesme03

Hectopat
Merhaba Lumia telefon almayı düşünüyorum, ama daha önce hiç Windows phone kullanmadım. Giriş seviyesi bir telefon düşünüyorum. Ayrıca kamerası benim için önemli. Lumia 535 sizce iyi bir tercih olur mu ? Fiyat olarak da beğendiğim bir cihaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet Lumia 535 güzel cihaz bir sanal tuşları düzgün çalışmıyordu onu da güncelleme ile halletti sanırım. Uygun ancak 700 lira bütçe ile Lumia 640 da alabilirsin. Aradaki fark ise 640' ın işlemcisi iyi, ve kamera çözünürlüğü daha yüksek ancak ön kamera maalesef ki düşük. Eğer ön kamerayı kullanıyorsan 535 çok daha iyi seçenek olacaktır. Her ikisi fiyata göre uygundur. Aradaki fiyat farkı da var tabi. Lumia 535 güzel harika cihaz aklına yatıyorsa alınır bence.
Microsoft Lumia 640 LTE Beyaz

2.el olur dersen TÜRKİYE de lumia ların piyasası alıcıya gerçekten çok uygun. 2. El alırsan daha yüksek bir Lumia modeli alabilirsin.

Açıkcası 640 da güzel bir cihaz ekran çözünürlüğü de gayet güzel ama fazla film ve video telefondan izlemiyorum o yüzden 535 almam daha uygun olacak sanırım. Son olarak bir soru daha sormak istiyorum. WP kullanan arkadaşım yok yani sadece incelemelerden gördüğüm kadarıyla biliyorum. Yani çok fazla telefon kullanmayan birisi olarak android mi tercih etmeliyim. Şu anda kötü bir android cihaz kullanıyorum kasmasından bıktım artık. Sizce WP alırsam pişman olmam değil mi ?

Olmazsın bence gerçi ben kullanmıyorum ancak ben de almayı düşünüyorum. Windows 10 güncellemesi alacak bir cihaz bana göre mutlu eder tek sıkıntısı uygulamaları fazla olmaması. Fiyat performans olarak çok ideal bir telefon. Ancak kullanan kullanıcıların ağzından duyman daha çok iyi olacaktır :).

O halde 535 alacağım aldığımda incelemesini yapıp, kullanıcı incelemeleri bölümüne koyacağımdan emin olabilirsiniz. Herkese teşekkür ederim. Konu kilit lütfen.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı