700 TL Yayıncılık için mikrofon önerisi

Frostfear

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba mikrofon siparişi vereceğim bütçem 700 TL civarı ve çok çıkmak istemiyorum, yurt dışında 150 dolar olan mikrofonlar nasıl olduysa ülkemizde 1500 TL'den satılıyor ve onlara o fiyatı vermek hiç istemiyorum. Bayağı araştırdım bir sürü video izledim dinledim, aklıma snowball ice yattı ama Türkiye'de satışını yapan yerler sadece elektronikçiler ve onların yorumlarında da 2. el çıktı gibi şeyler gördüm o yüzden güvenemedim, dedim biraz daha çıkayım, İtopya'da Razer seiren X var 850 TL'ye, o da stokta yok hatta Türkiye'de hiç yok. Başka da seçenek kalmadı elimde. USB ile bağlantı yapmak istiyorum diğer ara şeylerle uğraşamam ve sesim çok kısık bir ses olduğu için de kaliteli bir mikrofona ihtiyacım var, öneriniz var mı?

Hyperx Quadcast olması lazım stoklarda fiyatını hatırlamıyorum önerebileceğim o var veya daha üst fiyatlarda ama daha sağlam RODE NT var. Alternatif olarak BM-800 Condenser mikrofon var Hepsiburada da onu alıp sağlam bir ses kartı alabilirsin.

Quadcast aklıma yattı , razer emote ve razer elite de aynı fiyatlara bulabiliyorum ama hangisi daha iyi olur bilemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı