700 TL'ye Cep Telefonu Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

7heaven

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar 700 TL bütçem var, sizce hangi telefonu almalıyım? Ben, Dark Evo P60 ile GM Discovery arasında kaldım. Açıkçası Dark Evo P60 büyük ekranlı olduğundan dolayı, bu telefon benim için bir adım önde... Sizin de tavsiyelerinizi bekliyorum, cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Dark da General Mobile da çöp. İkisi de kesinlikle alınmamalı. Moto G ya da Lumia serisine yönel.

Dark da General Mobile da çöp. İkisi de kesinlikle alınmamalı. Moto G ya da Lumia serisine yönel.

Android telefon kullanmayı düşündüğüm için, Lumia serisini düşünmüyorum. Moto G'yi araştıracağım. Dark ve GM'ye çöp demenizin sebebi nedir?

Konuyu okudum, fikrim ciddi bir ölçüde Moto G'den yana değişti. :) Farklı görüşleri olan arkadaşlar da varsa, cevaplarını bekliyorum :)

Son düzenleme:
Uzun araştırmalarım sonucu, Motorola Moto G almış bulunuyorum. Aslında tercihim Dark'tan yana olacaktı ama internette okuduğum kullanıcı şikayetleri ve Dark'ın yine internette araştırdığım kadarıyla müşteri ilişkilerinde yetersiz kalması, beni bu konuda endişelendiren nokta oldu. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum, inşallah pişman olmam. :)

Bence de güzel bir tercih yaptın. Dark gibi markalardan ürün alınmaz. Telefon alındığına göre konuyu kilitliyorum. Hayırlı olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı