700 TL'ye kulak içi kulaklık önerisi

ServerTower

Kilopat
Daha fazla  
700 TL bütçe ile kulak içi kulaklık almak istiyorum. Bluetooth veya kablolu olup olmaması fark etmez. Mikrofonlu olmasını istiyorum. Genellikle Discord'da takılmak, oyun oynamak ve şarkı dinlemek için kullanacağım. İnternet üzerinden sipariş etmek istemiyorum. Önceliğim fiziksel mağazasından satın almak. Aklımda Redmi buds 3 var. Kullanan varsa deneyimlerini öğrenmek isterim. Diğer önerilere de açığım.

Redmi buds 3'e sahibim alırsan pişman olacağın bir kulaklık. Sadece mikrofonunu artı olarak sayabilirim. Müzik dinlerken keyif bile alamıyorum şu anda da satmaya çalışıyorum zaten. Müzik performansı olarak üzer oyun falan oynayamazsın zaten bununla. Silikonlu modeller ya da direkt kulak üstü modeller müzik ve oyun için daha uygun olur.

Üzgünüm, belirtmeyi unutmuşum. Silikonlu kulaklık kesinlikle istemiyorum. Kulaküstü kulağımda zaten var ama her yerde kullanamıyorum.
Belirttiğiniz kriterlere uyan silikonsuz kulaklık benim bildiğim kadarıyla yok maalesef çoğu kulaklıkta benim yaşadığım sorunları yaşarsınız. Çünkü silikonsuz kulaklıklar yapılarından dolayı silikonlu ya da kulaküstü kulaklıklar kadar iyi performans veremezler bu da sizi oyun oynarken müzik dinlerken üzer.

Belirttiğiniz kriterlere uyan silikonsuz kulaklık benim bildiğim kadarıyla yok maalesef çoğu kulaklıkta benim yaşadığım sorunları yaşarsınız. Çünkü silikonsuz kulaklıklar yapılarından dolayı silikonlu ya da kulaküstü kulaklıklar kadar iyi performans veremezler bu da sizi oyun oynarken müzik dinlerken üzer.
Silikonlu kulaklıkları ne yaparsam yapayım, nasıl takarsam takayım kulağımda durmuyor düşüyor. Bu da aşırı rahatsız edici bir durum. Evdeyken bir sorun oluşturmaz ama dışarıda çok sıkıntı olur benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı