700 TL'yi aşmayacak oyun ekipmanı önerisi

Bütçe
650
Rival serisini kullandım arkadaşta vardı da pek beğenemedim. Daha doğrusu rahat edemedim. Klavye içinde Gamepower Ogre düşünmeye başladım ama kararsızım. Zaten elimdeki mouse küçük geliyor Logitech G102 ile aynı tasarımlar.
O zaman sen bilirsin araştırmaya devam et illa ki bulursun eline uygun bir mouse. Gamepower Ogre'yi arkadaşım kullanıyor. Bahsettiğim sorunları yaşıyor. W tuşu arada git gel yapıyor. Bende de aynı fiyat bandında Philips SPK8614 var. Aynı sorunları ben de yaşıyorum. Ben yine de mekanik alacağım diyorsan son olarak diyebileceğim blue switch alma çok ses yapıyor. Umarım kaliteli ekipmanları ucuza bulup güle güle kullanırsın.

Niçin alınmaz hocam? Kime öneri isteğinde bulunsam Gamepower, Rampage almayınız diyor. Ben pek öyle düşünmüyorum. 6 sene boyunca Gamepower kullandım. Daha yeni sol tarafındaki ses azaldı.
Bu ürünlerin çoğu kronik sorunlu oluyor ve hiç biri fiyatlarını haketmeyen ürünler. Araştırın bu markaların hep sorunları var ama bizim attıklarımızın 1-2 tane anca bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı