7000 - 7500 TL Gaming laptop önerisi

Deep Horror

Femtopat
Öncelikle iyi forumlar diliyorum hepinize. Yaklaşık 2-3 gün içerisinde 7000-7500 TL bütçe ile Gaming laptop almayı düşünüyorum. Fakat tercih konusunda çok kararsız kaldım ve yardımlarınızı bekliyorum.

Bu laptopu alıp, RAM'i 2x8 şeklinde özelleştirebilirim. Ekran kartının GTX1650 olması kafamı karıştırdı fakat 17.3" ekran boyutu cazip geldi.

Bu laptop olabilir fakat 15.6" olması biraz kafamı karıştırdı.

Son olarak da bu var. Bu şekilde satın alıp daha sonrasında 2x8 RAM yapabilirim.

Sizin tavsiyeniz nedir? GTX1650 ile 1650 Ti arasında performans farkı çok mu yüksek?

Veya bu bütçe bandında önerebileceğiniz dizüstü var ise bekliyorum. Teşekkür ederim hepinize.

Son düzenleyen: Moderatör:
1650 ile ti arasında performans farkı çok yok youtube dan bakabilirsiniz. Ekran boyutu seçiminiz de kişisel kararınız ama 17 inç daha ağır olacaktır tabi hesaba katmak lazım. Öte yandan Msi gl65 10.nesil modellerine yönelmenizi tavsiye ederim, sonuçta msi. 7-7.5k arası bulunabilmişti zaman zaman.

Hepinize çok teşekkür ediyorum yardımlarınızdan dolayı.Şöyle bir durum var.Ürünü kredi kartımla alacağım için monster yaklaşık 300 tl vade farkı koyuyor.Onun yerine vade farksız şu ürünü önerir misiniz ?

Hepinize çok teşekkür ediyorum yardımlarınızdan dolayı.Şöyle bir durum var.Ürünü kredi kartımla alacağım için monster yaklaşık 300 tl vade farkı koyuyor.Onun yerine vade farksız şu ürünü önerir misiniz ?
Casper Excalibur G770 - 5,084.75 TL + KDV bunu öneririm.

A15 modelinde kronik sıkıntılar var. Asus adeta bir çöp ortaya koymuş. Youtube'dan araştırmanızi öneririm oldukça fazla ısınıyor termal pad bile koymamışlar bu modele.

Geri
Yukarı