Teknobiyotiğin stoğu çok fazla aslında kaliteli bir firma ama işte bazı çalışanların disiplinsizliğinden dolayı birçok kişinin ağzı yanmıştır ama son zamanlarda şikayet yok diyebiliyorum ya da herkes şikayetçi değil olumlu yorumda var.

Hocam sistem alacağım zaman sıkıntı çıkmaması için ne söylemeliyim teknobiyotik müşteri hizmetlerine?
Teknobiyotiğin stoğu çok fazla aslında kaliteli bir firma ama işte bazı çalışanların disiplinsizliğinden dolayı birçok kişinin ağzı yanmıştır ama son zamanlarda şikayet yok diyebiliyorum ya da herkes şikayetçi değil olumlu yorumda var.

Yorumunuz için saolun hocam.

Tabii ki de olumsuz yorumlar her sitede var.Alıcı sayısı arttıkça olumsuz yorum sayısı da artıyor.Pek bir şey ifade etmiyor yani.

Hocam olumsuz yorumun artması alıcı sayısıyla artıyorsa o zaman teknobiyotik tam olarak kaliteli bir sistem toplama yapmıyor anlamına geliyor.
Eğer alacak iseniz 44TL daha verip PSU 700W yapmanızı tavsiye ederim. Eğer ilerde yükseltecek iseniz tek kanal 16GB kalsın ancak yükseltmeyecek iseniz 2x8GB yapın. Ekran kartınıda değiştirmeye gerek yok.

Hocam 2x8 ram ve 700W PSU almayı düşünüyorum.Sadece ekran kartında çekincelerim var.Acaba 3 fanlı olması diğer modelin ısınma konusunda diğer ekran kartına göre daha fazla artı sağlar mı?

Hocam 2x8 ram ve 700W PSU almayı düşünüyorum.Sadece ekran kartında çekincelerim var.Acaba 3 fanlı olması diğer modelin ısınma konusunda diğer ekran kartına göre daha fazla artı sağlar mı?
Zaten ısınan bir model değil o yüzden 370TL'ye değmez diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı