7000 - 9000 TL arası sistem tavsiyesi

Bütçe
7000-9000

Atalya_55

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayar alacağım ve bütçem 7bin 9 bin arasi hazır sistem dışında önerebileceğiniz sistem var mı? Tek tek toplamak istiyorum 9bini geçmesin.

Klavye mouse monitör vs Ekipmanlar'a gerek var mı yoksa onlar sizde mevcut mu bu bilgileri verdikten sonra size yardımcı olabilirim

Bence tek tek toplamaktansa çeşitli markaların indirim yapmasını bekleyin. Tek tek toplamaya göre 2-3 bin lira civarı fark oluyor.

Klavye mouse monitör vs Ekipmanlar'a gerek var mı yoksa onlar sizde mevcut mu bu bilgileri verdikten sonra size yardımcı olabilirim
Yok sadece kasa gerekiyor diğerleri var

Bence tek tek toplamaktansa çeşitli markaların indirim yapmasını bekleyin. Tek tek toplamaya göre 2-3 bin lira civarı fark oluyor.
Babama söyledim ama bilgisayarcı arkadaşı varmış Sistemi parçalarını yazsın ben hallederim dedi ucuza getirecek miş o yüzden

Bula bildiniz mi acaba?

Son düzenleme:

Teşekkürler çok sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…