7000 TL dizüstü PC onerisi

Mavi Çocuk

Hectopat
7000 TL civarında PC bakıyorum oyun odaklı acaba ne önerirsiniz arkadaşlar? Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim

Son düzenleyen: Moderatör:
7000 TL civarında PC bakıyorum oyun odaklı acaba ne önerirsiniz arkadaşlar? Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim
Hemen alman gerekiyor mu? Eğer beklemekle alakalı bir sıkıntın yok ise, Super kartların ve 10. Nesil işlemcilerin gelmesini bekleyebilirsin. Nvidia, Super Mobile kartlar ile GPU'ların fiyatlarını notebooklarda tekrardan fiyatlandıracakmış. Bu demek oluyor ki, 2060 fiyatına 2070 alacaksın gibi gibi, 2070 fiyat kısmına da 2070S oturacak.

Son düzenleme:
Aslında acelem yok zaten PC fiyatlari uctu bunu kurla alakasi yok resmen fırsatçılık yapıyorlar adamlar günlük fiyat arttırıyor yani bikac ay daha beklemekte fayda var

Çoğu insan evden çalışıyor ve maleaef bunu gene avantaja ceviriyor inşallah alahin izni ile krona biterde hayat normale döner o zaman bakarız artik

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı