7000 TL Gaming laptop önerisi

Önerdiğin sistemlerin birisi 9 nesil işlemci diğeri 3 nesil ben 10 nesil sistem önerdim. Evet önerdiğin sistemin ekran kartı daha iyi ama HP'ye para verilir mi o muamma.

Ryzen 3. nesil ile Intel 10. nesil karşılaştırmasını doğru yaptığınızı düşünmüyorum
Benim önerdiğim Ryzen ve 1660 Ti laptop 10.nesil 1650 Abra'dan FPS olarak en az 15 FPS daha fazla verir o da en az

Sana göre yanlış bana göre doğru. Kendini kanıtlamış bir sistem dururken b firmasına para vermem.

10. nesil Intel varken 3. nesil AMD önerilmez doğru değil performanlarını karşılaştırmak lazım. Bir de bir şeyi benim veya başkasının yanlış demesinin hiçbir önemi olmaz. Testleri var değerlendirmeleri var. Monster kendini kanıtlamışta HP kanıtlamamış mı oluyor. YouTube'dan iki Laptop'un oyunlardaki FPS karşılaştırmalarına bakabilirsiniz benim için marka o kadar da önemli değil içindeki ve verdiği performans önemli

Ryzen 3. nesil ile Intel 10. nesil karşılaştırmasını doğru yaptığınızı düşünmüyorum
Benim önerdiğim Ryzen ve 1660 Ti laptop 10.nesil 1650 Abra'dan FPS olarak en az 15 FPS daha fazla verir o da en az

Evet doğru söylüyorsun, ama adam kalkıp 8000 Lira yazsaydı 1660 Ti sistemini önerirdim yine Monster marka tabi ki.

Geri
Yukarı