7000 TL hazır sistem önerisi

Alihaydar1

Decapat
Daha fazla  
6000-7000 bandında Trendyol, Hepsiburada vb sitelerde hazır sistem öneriniz var mıdır? Taksitle alacağım teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne amaçla kullanacaksınız ? 7000 TL ye sıfır olarak 1030 ekran kartlı sistem falan bulunabilir anca, oyun falan amacınız varsa ikinci ele yönelmelisiniz bu bütçede.

Ryzen 5 5600G
Herhangi bir B450 Anakart
2x8 GB RAM
480-512 GB SSD
ve Kasa + PSU.
7000₺ye geliyor, gelecekte ekran kartı yükseltmesi ile yıllarca götürebilecek bir sistem olur.

Tüm parçaları 2. El olqrak toplarsanız ucu ucuna rx6600, r5 3600 bir sistem çıkabilir bence.

Linkle verecek olursam,

Bunları alabilirsiniz, geriye 1500₺ gibi bir şey kalıyor. İndirimlerden 550-650W arası kaliteli bir kasa bulabilirsiniz veya uzay montaj da yapabilirsiniz.

Ryzen 5 5600G
Herhangi bir B450 Anakart
2x8 GB RAM
480-512 GB SSD
Ve Kasa + PSU.
7000₺ye geliyor, gelecekte ekran kartı yükseltmesi ile yıllarca götürebilecek bir sistem olur.
frekanstv bunu buldum herkes çok övüyor oyun ve iş için uygun mudur zaten öyle CoD oynamayacağım Valorant vb.

frekanstv bunu buldum herkes çok övüyor oyun ve iş için uygun mudur zaten öyle CoD oynamayacağım Valorant vb.
Yok, bunun işlemcisi kötü. Benim attığım sistemi veya direkt hazır istiyorsanız arkadaşın attığı Nova apu sistemi alın. Tek tek toplamanız daha iyi olur çünkü Nova Apu'da ekran kartı yükseltmesi için yeterli PSU yok.

Yok, bunun işlemcisi kötü. Benim attığım sistemi veya direkt hazır istiyorsanız arkadaşın attığı Nova apu sistemi alın. Tek tek toplamanız daha iyi olur çünkü Nova Apu'da ekran kartı yükseltmesi için
Bu alınabilir:

Bu sistem gayet güzele benziyor monitör öneriniz varmıdır peki 75hz felan çok iyi monitöre ihtiyacım yok
yeterli PSU yok.
Anladım

Geri
Yukarı