Anneye 7000 TL telefon önerisi

Bütçe
7000

Kuffoa

Centipat
Makaleler
1
Yer
Sakarya Akyazı
Annem telefon almayı düşünüyor bütçe 7000 aradığımız özellikler:
  • Yüksek hafıza.
  • İyi bir kamera.
  • Ve büyük bir ekran (film dizi vb)
Kısacası günlük kullanım için, arada sırada Candy Crush oynuyor.

Belirtmeyi unutmuşum: Sıfır ve Türkiye garantili olacak.

Son düzenleme:
Ben xiaomi note 11s kullanıyorum hafıza 128gb gayet yeterli kamerası süper sayılmaz ama yinede güzel ekranıysa olabilicek en kaliteli ekran olan amoled ve 90hz öneririm şajıda baya gidiyor bataryası iyi

Oppo Reno 5 Lite. 128GB, 48MP kaliteli kamera, gayet büyük ekran, oyun oynasanız bile uzun ömürlü olan batarya. Bizzat kendim kullanıyorum gayet güzel. Hatta Yeni çıkan Reno 6'lardan bile alabilirsiniz.

Annem telefon almayı düşünüyor bütçe 7000 aradığımız özellikler:
  • Yüksek hafıza.
  • İyi bir kamera.
  • Ve büyük bir ekran (film dizi vb)
Kısacası günlük kullanım için, arada sırada Candy Crush oynuyor.

Belirtmeyi unutmuşum: Sıfır ve Türkiye garantili olacak.

Realme 8.

Realme 8. A23 almayın, ekranı kötü ve işlemcisi ilerde kasar. Realme 8, 6.4 inç Super AMOLED ve HDR10 ekran kullandığı için dizi izlerken tatmin edecektir. İşlemcisi G95 günlük kullanımda ısınmıyor, Candy Crush oynarken de ısınmaz ve bir sorun yaşamazsınız gayet iyi bir işlemci. Kendim de kullanıyorum 7 aydır ve hiç kasma, takılma yaşamadım. Kamerası da bu bütçede en iyi kamera. Bunun dışında Galaxy M23 5G var ama ekranı TFT yani çok kötü.

Realme 8. A23 almayın, ekranı kötü ve işlemcisi ilerde kasar. Realme 8, 6.4 inç Super AMOLED ve HDR10 ekran kullandığı için dizi izlerken tatmin edecektir. İşlemcisi G95 günlük kullanımda ısınmıyor, Candy Crush oynarken de ısınmaz ve bir sorun yaşamazsınız gayet iyi bir işlemci. Kendim de kullanıyorum 7 aydır ve hiç kasma, takılma yaşamadım. Kamerası da bu bütçede en iyi kamera. Bunun dışında Galaxy M23 5G var ama ekranı TFT yani çok kötü.

Hocam neden Beğenmedim emojisi attınız?

Geri
Yukarı