7000TL civarı PC önerisi

Frastoly

Hectopat
Hemen değil ama önümüzdeki aylarda düşünüyorum. Bu fiyata iyi mi yoksa toplama yapsam daha iyi ürün elde eder miyim? Görüşleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Toplama imkanınız var ise daha iyi olur.
Eğer laptop a karar verirseniz gerekirse bir düşük donanım olsun ama MSI veya ASUS ROG olsun bu 2'liden şaşmayın yüsek donanımda soğutma konusunda.

Casper pişmanlıktır - kamu spotu

Monster kullanma imkanım oldu 3-5 ay kadar fakar iç memnun kalamadım kasa kalitesi vesair berbet denebilir.
Servis konusunda da 2020'den sonra çok bozmuşlar son yorumları saç baş yoldurur. Eskiden servisi için bile alınırdı Monster fakat şu anda uzak durulması gereken bir firma.

Hemen değil ama önümüzdeki aylarda düşünüyorum. Bu fiyata iyi mi yoksa toplama yapsam daha iyi ürün elde eder miyim? Görüşleriniz nelerdir?

Sadece kasa olaraksa şu geliştirmeleri yaparak Teknobiyotik p2.5 öneririm. Ek olarak 500 TL bence verilir ama yok vermem diyorsanız ekran kartını tekrar sistemin içinde bulunan 2060'a çevirebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntı22sı.PNG
    Ekran Alıntı22sı.PNG
    20 KB · Görüntüleme: 46

Yapacağınız şeye göre bilgisayar ya da laptop alınır evde sadece oyun oynayıp yayın yapacağım derseniz toplama bilgisayar alın derim yok benim işim laptopla getirip götürmem lazım derseniz laptop alın iyi forumlar.
Yapacağınız şeye göre bilgisayar ya da laptop alınır evde sadece oyun oynayıp yayın yapacağım derseniz toplama bilgisayar alın derim yok benim işim laptopla getirip götürmem lazım derseniz laptop alın iyi forumlar.

Edit Casper Excalibur'u gördüğümde laptop zannettim linke hiç tıklamadım bile kusura bakma bu bilgisayarı alacağına toplama bir bilgisayar almanı öneririm :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı