700TL oyuncu kulaklığı önerisi 2019 Kasım ayı

• Konuyu başlatan GLL
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 2B
Hocam ses kartını çıkarıp direkt anakarta takınca seste çok büyük değişiklik oluyor mu kendi ses kartına göre, özellikle R6'da? Ona göre ya Clod 2 ya da Alpha alacağım. Cevaplarsan sevinirim.
Ben direkt ses kartıyla beraber kullanıyorum o biraz da anakartla alakalı mevzu yani ama dediğim gibi hiç normal kullanmadım hep ses kartı takılıydı.

evet cloud 2 ile alpha arasında pek fark yok ama cloud 2 nin içindeki ses kartı muhteşemm ben arkadaşımda denedim o ses kartını gerçekten kendi bilgisiyarımda kullandığım ses kartından bile daha iyi.

Sizce iyimidir ürün?
Steelseries hakkında tek bir düşüncem yok hiç almadım hayatımda. ama ben ilk defa 1000 tl lik kulaklık alıyorum seçimimi iyi yapmam gerek :D

2 Sinin arasındaki fark birisi 7.1 yani çevresel ses mesela CS:GO da adam önden geliyor bu ses sana sağ kulağından gelmez direk önden gelir. böyle bir teknoloji kısacası
7.1 Dışında bir fark var mı aralarında? Aynı ses sürücüsünü kullandıklarını duymuştum. Yani 7.1 benim için çok önemli değilse(eski arctis 3lerden birine sahibim kablolu ve 7.1 özelliğini pek kullanmıyorum) oyunlarda ses olarak herhangi bir performans farkı yaşar mıyım?

Logitech G633 Artemis Spectrum var 360° ses duyabiliyorsunuz. Eğer hala almadıysanız bu güzelliği kaçırmayın.

7.1 Dışında bir fark var mı aralarında? Aynı ses sürücüsünü kullandıklarını duymuştum. Yani 7.1 benim için çok önemli değilse(eski arctis 3lerden birine sahibim kablolu ve 7.1 özelliğini pek kullanmıyorum) oyunlarda ses olarak herhangi bir performans farkı yaşar mıyım?
Artics 3'ünüzde 7.1 ile denediniz mi oyun?Oyunlarda ses kasmada gereksiz diyorlar ama net bilmiyorum.

MH751 kulaklık Corsair HS60 dan iyi midir sizce?
MH751 bulabileceğiniz bütün "oyuncu" kulaklıklarından çok daha iyi ses performansı verir.
Elina_089 evet dediğiniz ürünler çok güzel mause ve kulaklıkta okey im de klavyede biraz sıkıntı var.
Türkçe Q Klavyeleri daha çok severim çünkü 7 yıl türkçe Q kullandım küçük enter falan zor oluyor. denemiştim bir kere
Gamepower Saber Full Rgb Blue Switch Gaming Oyuncu Mekanik Klavye Türkçe Q Gamepower saber | Trendyol
Bu klavye nasıldır sizce? yeni bir klavye çoğ ünlü inceleme youtube kanalıda çok beğenmiş.
Alınmaz.
Benim size attığım klavye zaten türkçe Q hocam.
Maalesef sizin dediğiniz kulaklık hakkında hiçbir fikrim yok ama trendyol da indirimli gördüm. Ben Arctis 7 2019 edition almayı düşünüyorum.
MH751 almanız çok daha iyi olur.
Sizce iyimidir ürün?
Steelseries hakkında tek bir düşüncem yok hiç almadım hayatımda. ama ben ilk defa 1000 tl lik kulaklık alıyorum seçimimi iyi yapmam gerek :D

2 Sinin arasındaki fark birisi 7.1 yani çevresel ses mesela CS:GO da adam önden geliyor bu ses sana sağ kulağından gelmez direk önden gelir. böyle bir teknoloji kısacası
Kablosuz oyuncu ekipmanlarının HİÇBİRİNİ önermiyorum. Konfor falan filan millet konuşuyor ancak olacak veri kalitesi kaybı, gecikme, şarj gibi problemlerle uğraşmaktansa yanımda bir kablo olmasını tercih ederim. Ayrıca arctis serisinin ses kalitesi ile MH751 karşılaştırılmaz bile.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı