7300LE Lol FPS Düşüşü

fusa123

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Bir arkadaşım için yeni kasa alan başka bir arkadaşımdan eski kasasını aldım. HDD'sini alıp verdi tabi arkadaş sağ olsun eski bir kasa anakartın modelini hatırlamıyorum core 2 duo 2.66 GHz bir işlemcisi var, geforce 7300LE 2x2 4GB DDR2 RAM var. 3 gösteriyor sistemde arkadaşımın SSD2si vardı ona win 8 kurup oyunu actım (League of Legends). Özel oyunda tek basına olmasına rağmen 10-15-20 FPS'lerde oynatıyor ama arkadaşımdan PC'yi almadan önce kendisi rahatlıkla 60 FPS + alıyordu oyun ayarları en düşükte bile 20 - 30 arası FPS veriyor. Önceden 60+ FPS veren PC simdi 30'a gelmiyor ekran kartının driverını filan aygıt yöneticisinden güncelledim. Basta görmüyordu zaten ekran kartını hatta systemrequirementslab sitesinden oyunun minimum özellikleri karşıladığı gözüküyor ama hiç oynatmıyor arkadaşım önceden windows 7 kullandığını söylüyor şu an PC bende değil tekrardan win 7 dönüp denemeli miyim yoksa sistem özellikleri yetmiyor mu? Dxdiag resimlerini daha sonra ekleyebilirim şu an PC bende değil sistem upgrade'e mi gitmeliyim ? Driverla alakalı bir sorun mu ? Yoksa sistemi 8 yerine 7 yaparsam düzelme ihtimali var mı? Cevaplayan arkadaşlara teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı