75-100 TL Bandında Alınacaak En iyi Fareler

Yosef

Kilopat
Daha fazla  
Düşük bütçeyle alınabilecek en iyi farelerin linkini bırakıyorum. Kendimde Philips SPK9413 modelini kullanıyorum. Malzeme kalitesi iyi. Işıklandırma bu fiyat bandındaki farelerden kötü. Bildiğim en iyisi bunlar. Geri kalanlar sadece ışık odaklı fareler olduğu için alanlar 2 ay sonra takılma sorunlarıyla geliyorlar. Birde Philips, fareleri siteye kayıt ettirirseniz garanti süresi 3 yıla uzatıyor.
Philips SPK9304 6400DPI Ambiglow Gaming Mouse Fiyatı
Philips SPK9313 USB Siyah Oyuncu Mouse Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Philips SPK9404 6 Tuşlu Ambiglow Gaming Mouse Oyuncu Mouse Fiyatı
Philips SPK9413 Usb Siyah 1200/2400/3200/6400dpi Gaming Mouse | Trendyol

9413'ü kullanıyorum.
-Işıklandırması sabahları hiç belli olmuyor, akşamları ise çok şık. Fakat özelleştirilebilir değil ve herhangi bir modu yok.
-Malzeme kalitesi gayet iyi, mat bir yapıya sahip.
-Orta ve büyük eller için çok ideal.
- 2 tane makrosu var, oyunlarda aktif olarak kullanıyorum ve iş yapıyor. Konumlandırma olarak iyi, yanlışlıkla basmazsınız.
- Basımı çok kolay ve iyi.
- Şu ana kadar (2 ay) hiç tutukluk veya başka bir sorun yapmadı.
-El terletebiliyor.

Bence biraz bekleyebilirsin bütçeni 150 falan yapıp Logitech G102 al bence.
Ben zaten rehber niteliğinde açtım konuyu. Eğer bu fiyat bandında alacak olursa bu konuya baksınlar diye. Geri kalan bütün fareler çöp çünkü.
9413'ü kullanıyorum.
-Işıklandırması sabahları hiç belli olmuyor, akşamları ise çok şık. Fakat özelleştirilebilir değil ve herhangi bir modu yok.
-Malzeme kalitesi gayet iyi, mat bir yapıya sahip.
-Orta ve büyük eller için çok ideal.
- 2 tane makrosu var, oyunlarda aktif olarak kullanıyorum ve iş yapıyor. Konumlandırma olarak iyi, yanlışlıkla basmazsınız.
- Basımı çok kolay ve iyi.
- Şu ana kadar (2 ay) hiç tutukluk veya başka bir sorun yapmadı.
-El terletebiliyor.
Evet. Bu fiyata bu fare bence çok iyi. Tek kötü yanı geri tuşuyla sağ tıka aynı anda basınca renkler tek gözüküyor ama fareyi kullanamıyorsun. Sol tıka basınca fare aşağı iniyor. Ona da alıştım zaten. Artık hiç basmıyorum. 😊

Geri
Yukarı