75,85 ortalamayla takdir belgesi alınır mı?

654515

Picopat
Ortalamam şu anda 75,85. Diğer sözlü notları girildiği zaman ortalamam sizce takdir belgesi almaya yeter mi?
(Bölüm derslerim; Nesne Tabanlı Programlama 10, Robotik ve Kodlama 4 saat)

Nesne tabanlı Proramlama ortalamanızı şahlandırabilir ama 85 seviyesine getirebilir mi meçhul.

Nesne tabanlı Proramlama ortalamanızı şahlandırabilir ama 85 seviyesine getirebilir mi meçhul.
Geçen dönem girildiğinde aşırı yükselmişti. Diğer derslerimde de iyiyim. Robotik'te de özellikle iyi olduğumu düşünüyorum. İnşallah gelir.

Geçen dönem girildiğinde aşırı yükselmişti. Diğer derslerimde de iyiyim. Robotik'te de özellikle iyi olduğumu düşünüyorum. İnşallah gelir.

Hocam internetteki sitelerden dediğiniz durumu deneyin tüm sözlülere 100 girip o zamanki ortalamayı yazın deneyin bir şeyler hangi durumda olduğunu görürsünüz

Ortalamam şu anda 75,85. diğer sözlü notları girildiği zaman ortalamam sizce takdir belgesi almaya yeter mi?
(Bölüm derslerim; nesne tabanlı programlama 10, robotik ve kodlama 4 saat)

Eki Görüntüle 1814806

Hiç sanmıyorum hocam nesne tabanlı programlama 80 80 sözlü girse Max 3-4 puan çıkar robotik kodlamada 2-3 çıkarsa en baba 82 falan olur.

Konuyla alakası yok ama hangi lisede okuyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…