75 bin TL'ye laptop önerisi

Bütçe
75000
O fiyattaki güzel 4080 li Asus u atar mısın

Onun da ekran kötü o var.

Orası artık size kalmış daha iyi ekrana sahip bir laptop mu yoksa daha az ısınan, daha güçlü ve kasası kaliteli bir laptop mu. Bütçen var mı bilmiyorum buna da bakabilirsin. İkisinin karışımı gibi bu hem iyi donanım hem de iyi ekran mevcut.

Lenovo Legion’lara bakabilirsin, yaxşı makine.
Link Atar mısın

Orası artık size kalmış daha iyi ekrana sahip bir laptop mu yoksa daha az ısınan, daha güçlü ve kasası kaliteli bir laptop mu.
Ek ekran alamam Ankara'dan İstanbul'a çok gidiyom Asus un işlemcisi de güzel tek sıkıntı ekran kartı gibi geldi bide bunuda düşünüyorum https://www.hepsiburada.com/asus-ro...r-p-HBCV00004IHLHL?url_src=and-product-detail

Orası artık size kalmış daha iyi ekrana sahip bir laptop mu yoksa daha az ısınan, daha güçlü ve kasası kaliteli bir laptop mu. Bütçen var mı bilmiyorum buna da bakabilirsin. İkisinin karışımı gibi bu hem iyi donanım hem de iyi ekran mevcut.

Zorlarsam 79 oda belki

Son düzenleme:
Harici ekran pek işime yaramaz laptop u yanımda tasiyacam ankara dan İstanbul a çok gidiyom

MSI'ın ekranı soldaki gibi. Bunu çok sorun etmeyecekseniz alın, panelim daha iyi olmalı derseniz de:

Lenovo Legion’lara bakabilirsin, yaxşı makine.
Keşke yurt dışındaki gibi ucuz olsa 4080 Legion ülkemizde.

Yeni konular

Geri
Yukarı