75 Hz monitör 60 Hz çalışıyor

75 Hz monitör almış olmama rağmen ayarlarda 60 Hz olarak görünüyor. Oyunlarda da aynı durum var ve driver indiremedim çünkü sitesinde yok.

Monitör: Asus VP248H

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Masaüstüne sağ tık > Görüntü ayarları > Gelişmiş görüntü ayarları > Ekran1 için görüntü bağdaştırıcı özellikleri > Monitör > Ekran yenileme sıklığı seçeneğinde 75 Hz varsa işaretleyip uygulayın.
Masaüstüne sağ tık > Görüntü ayarları > Gelişmiş görüntü ayarları > Ekran1 için görüntü bağdaştırıcı özellikleri > Monitör > Ekran yenileme sıklığı seçeneğinde 75 Hz varsa işaretleyip uygulayın.

Çözüm
Ayarlardan değiştirmeniz gerekiyor.

Ben bu konuya cevap vermiştim. Tıpkı söylediğiniz şeyleri zaten yazmıştım. Neden mesajımı silip sanki yazılmamış gibi aynı cevabı yazdınız? Mantıklı bir açıklamanız varsa duymak istiyorum.

Ben bu konuya cevap vermiştim. Tıpkı söylediğiniz şeyleri zaten yazmıştım. Neden mesajımı silip sanki yazılmamış gibi aynı cevabı yazdınız? Mantıklı bir açıklamanız varsa duymak istiyorum.

Sizin bu konuya yazdığınız bir mesaj yok ve ben bu konudan bir mesaj silmedim. Bir yanlışlık oldu sanırım.

Sizin bu konuya yazdığınız bir mesaj yok ve ben bu konudan bir mesaj silmedim. Bir yanlışlık oldu sanırım.
Konuyu açan kişi (muhtemelen yanlışlıkla) çift konu açmıştı. Sonradan açtığı konuyu rapor sistemi ile bildirdim. Zaten cevap verilmiş olan ilk konuyu silmişsiniz, diğer konuyu bırakmışsınız. Bırakılan (bu) konuya da kendiniz cevap vermişsiniz. Hatta silinen konunun linki muhtemelen şuydu:

Konuyu açan kişi (muhtemelen yanlışlıkla) çift konu açmıştı. Sonradan açtığı konuyu rapor sistemi ile bildirdim. Zaten cevap verilmiş olan ilk konuyu silmişsiniz, diğer konuyu bırakmışsınız. Bırakılan konuya da kendiniz cevap vermişsiniz. Hatta silinen konunun linki muhtemelen şuydu:

Ben diğer konuyu silmedim, çift olan konulardan birisi silinmiştir normal olarak. Ben sadece konuyu gördüm ve yardımcı olmak için cevap verdim. Tek moderatör ben değilim, başka bir arkadaşımız işlem yapmıştır.

Garip. Keşke daha dikkatli olunsa da mesajlarımız öylece uçup gitmese. Sonuçta hepimiz yardım etmek için buradayız. Daha fazla konu dışı mesaj yazmayayım. Cevap için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı