75 Mbps altyapı geldi

Keşke herkesinmın. 16 Mbps interneti olsa

Ne 16'sı 100'den aşağı internet olmasın özellikle şu uploadı yüksek verseler hem uzaktan eğitim vs. diyorlar okul serverları iptal evdeki upload hızları leş.
Yav yabancı kanallardan video izliyorum adamlar download hızıyla paralel alan var en düşük 25'den aşağısı yok.

Çok sağ olun ben 3 ay sonra sandım 1 gun geçti altyapı oldu. darısı başınıza
ya aslında ben TT'nin bugunu buldum

Taşındığım apartmanda 4 yıldır altyapı yok sonunda kavuştum.

Türkiye'nin her yeri köyü falan her yerde internet olması gerekiyor aslında.

Şehir merkezinde oturanlar ne kadar şanslı. İlçede oturanların gözü yaşlı. Ölmez sağ kalırsak fiber interneti 2070'lerde görürüm.

Şehir merkezinde oturanlar ne kadar şanslı. İlçede oturanların gözü yaşlı. Ölmez sağ kalırsak fiber interneti 2070'lerde görürüm.
İlçe yoksa napıcaz? Şehrin %97'si bir burda. Gene altyapı yok.

Ben Vodafone ADSL 16mbps tarifesinden Vodafone 50mbps VDSL tarifesine geçtim. 2 hafta içinde gelir kurarız dediler ama 1 ay oldu kimse gelmedi. Türkiye'de internet aramıyorum ben artık biraz hızlı bile olsa hizmet rezalet.

Fiyatı umrumda değil 300 TL de veririm sadece hız istiyorum. 3-4 mbps downloaddan 15'e çıkarttılar sonunda. Uploadda 0.5'ten 4'e çıktı. Hala yetersiz bence çünkü ayda 70 TL veriyorum.

Not: Oturduğum yerde fiber altyapı var ve fiber internette bu hızı alıyorum. Ek olarak internetim genelde her gün 1-2 kere kesilip geri geliyor. Sebebini anlayamadım.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun.
Benim de babam geçende aramış sormuş 35 Mbps destekliyor altyapınız demişler, eğer doğruysa ben de 14 Mbitten kurtulacak gibiyim :d Yani 35 Mbit ise VDSL oluyor değil mi? Şu an bizim 24 Mbps paketimiz var ama en fazla 14 alabiliyoruz, ADSL olduğu için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…